RZĘSY METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ 2D – 8D

Zapraszamy na nowy luksusowy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs VOLUME RUSSIAN STYLE 2D-8D.

Co wyróżnia tę metodę?

 • bezdyskusyjnie daje ona największą możliwość zagęszczenia rzęs
 • uzyskanie maksymalnego efektu bazując na małej ilości naturalnych rzęs klientki
 • rzęsy pogrubione do granic możliwości
 • w mgnieniu oka spojrzenie nabiera panoramicznych rozmiarów – brak uszkodzeń i obciążeń rzęs naturalnych

Zabieg idealny na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Rzęsy dobierane są do każdego kształtu oka indywidualnie pod względem grubości, długości oraz kształtu rzęs. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny. Klej używany podczas zabiegu przeznaczony jest do oczu wrażliwych, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje podrażnień, czy też alergii.

Na czym polega aplikacja rzęs?

Do każdej z Twoich rzęs doklejamy pół permanentne, syntetyczne włókna. Doklejane rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Dlaczego stałe zagęszczanie i pogrubianie rzęs?

Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę, co 2-3 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs. Zadbane rzęsy wypadają wraz z naturalnymi rzęsami.

Jaka jest różnica pomiędzy naszym zabiegiem przedłużania rzęs, a tradycyjnymi kępkami?

Różnica polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni).Nasze rzęsy to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Pół permanentne rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.

Czy taki zabieg niszczy naturalne rzęsy?

Nie niszczy naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.

Czy zabieg doklejania rzęs jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa od 2 do 4 godzin (w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać)

Czy klej, który jest stosowany do aplikacji rzęs jest bezpieczny?

Klej, który stosujemy w naszym salonie do aplikacji rzęs jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne – nie ma kontaktu ze skórą.

Czy można stosować tusz do rzęs?

Aplikowane w naszym salonie rzęsy maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs!

Pielęgnacja przedłużonych rzęs

 • przez pierwsze 2 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą
 • przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą
 • nie można używać mascary na bazie oleju – jedynie na bazie wody!
 • stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody
 • na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji
 • nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne
 • należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy
 • regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs